INSTRUKTOŘI

INSTRUKTOŘI

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Fitbox, Cardio Boxing, Bosu, Funkční trénink, Metafit, TRX

PhDr. Petr Beníšek

PhDr. Petr Beníšek

Hlavní trenér

Mgr. Marcel Kopečný

Mgr. Marcel Kopečný

Box, Kickbox, Kruhové a funkční tréninky

Eddie Voharčík

Eddie Voharčík

Jumping, Metafit

Jana Záhorková

Ing. Jana Záhorková

Pump, Jumping

Petra Volková

Petra Volková

Pump, ADK, Fitboxing

Bc. Karla Peldová

Bc. Karla Peldová

Přípravka karate

Jan Koudelka

Jan Koudelka

trenér mládeže - karate

Petr Kubička

Petr Kubička

Karate

Jiří Krych

Jiří Krych

trenér mládeže - karate

Monika Kudláčková

Monika Kudláčková

Děti na startu, Metafit

Lenka Roudnická

Lenka Roudnická

Trenér mládeže - karate

Ing. Lenka Popeláková

Ing. Lenka Popeláková

Bosu

Michaela Švábová

Ing. Michaela Švábová

Jumping, Pump

Lenka Vařilová

Lenka Vařilová

Jumping

Mgr. Jana  Zoubková Kopáčová

Mgr. Jana Zoubková Kopáčová

Jumping

Zuzana Popeláková

Zuzana Popeláková

Bosu, Pilates, Bodystyling, TRX

Markéta Elich

Mgr. Markéta Elich,Ph.D.

FitDance, Core jóga, Zumba

Jakub Houra

Jakub Houra

MMA, BJJ, Grappling

Klára Šťastná

Klára Šťastná

Pump, Fitboxing

Ing. Martina Dohnalová

Martina Dohnalová

Cardio Boxing

Martina Svobodová

Martina Svobodová

Tabata, Bosu, Bodystyling

Aneta Broncová

Aneta Broncová

Pohybová příprava

Ing. Tereza Sekyrová

Ing. Tereza Sekyrová

Jumping

Veronika Walterová

Veronika Walterová

Jumping

Iveta Bartlová

Iveta Bartlová

Jumping

Klára Posekaná

Klára Šafářová

Fitboxing, Jumping

Petr Hrouzek

Petr Hrouzek

Sebeobrana

Mgr. Jan Vopátek

Mgr. Jan Vopátek

Karate

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2020

Informace k odjezdu na letní tábor karate na Orlíku

04. 07. 2020
KARATE - tréninky o prázdninách

KARATE - tréninky o prázdninách

Jak budeš trénovat o prázdninách se dozvíš zde . .

20. 06. 2020
Nábor karate

Nábor karate

Přidej se k nám už dnes a staň se součástí jednoho z nejúspěšnějších klubů karate v ČR, místo si rezervuj zde.

26. 05. 2020
Fitness & Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Fitness & Wellness víkend v Poněšicích vol. 2

Ve dnech 19.-21.6..2020 se na Vás těšíme již po druhé ve sportovně relaxačním středisku v Poněšicích.

26. 05. 2020
Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate Poněšice + foto

Soustředění karate pro závodní oddíly v AMU Poněšice u Hluboké nad Vltavou od pondělí 25.května do pátku 29. května

26. 05. 2020
Dotace za reprezentaci města České Budějovice

Dotace za reprezentaci města České Budějovice

Na konci května byla našim karatistům vyplacena dotace za reprezentaci města ČB

08. 05. 2020

KALENDÁŘ

03.08.2020 - 07.08.2020
Příměstský tábor - Cesta samuraje

DK Metropol

10.08.2020 - 14.08.2020
Příměstský tábor Ninja želvy

DK Metropol

17.08.2020 - 21.08.2020
Příměstský tábor Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí

24.08.2020 - 28.08.2020
Adaptační soustředění A team

DK Metropol

KRÁTKÉ ZPRÁVY

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová
28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.