KALENDÁŘ

ČUBU LIGA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2018 – 1. kolo

15.04.2018

Choceň

Doprava busem: 375 Kč na osobu, odjezd v sobotu 14.4. v 15:30

Ubytování: 350 Kč na osobu, v penzionu Mítkov, Choceň, večer porada dospělých v salonku odkaz

Návrat v neděli, kolem 18:00

Startovné zdarma

15. 4. 2018

Sportovní hala ZŠ, Stromovka 1686, Choceň (Vysoké Mýto)

08:00 – 08:30 prezentace

09:00  zahájení

Přihlášky: 12. 4. 2018 (on-line registrace na stránkách www.cubu.info )

Disiplíny:

  • KUMITE
  • POINTS FIGHTING
  • LIGHT CONTACT
  • KICK LIGHT

FINANČNÍ PRÉMIE PRO PRVNÍCH 10 KLUBŮ:

  • 1. místo   25 000 Kč
  • 2. místo   15 000 Kč
  • 3. místo   10 000 Kč
  • 4. – 10. místo    5 000 Kč

KOLA LIGY:

1. kolo  15. 4. 2018 Choceň (Vysoké Mýto)

2. kolo  13. 5. 2018 Praha

3. kolo  17. 6. 2018 Chrudim

4. kolo  23. 9. 2018 Kralupy nad Vltavou

5. kolo            11. 11. 2018 Praha

SYSTÉM ZÁPASŮ: Vyřazovací pavouk s repasáží (na dvě porážky, bojuje se i o třetí místo). Závodník může souběžně startovat ve všech disciplínách, ale pouze v jedné (odpovídající) věkové a hmotnostní kategorii. Kategorie musí být na startu obsazena minimálně dvěma závodníky, jinak bude automaticky sloučena s vyšší hmotnostní či věkovou kategorií (případně v daném kole zrušena).

PRAVIDLA: KARATE  dle pravidel WKF a dodatků ČSKe KICKBOX  dle pravidel WAKO a dodatků ČSFu

OBLEČENÍ ZÁVODNÍKŮ: Závodníkům je povoleno ve všech disciplínách startovat v kimonu či v kickboxerském oblečení.

OCHRANNÉ POMŮCKY ZÁVODNÍKŮ: Chrániče rukou (karate) či boxerské rukavice a helma (kickbox), budou v případě potřeby k dispozici zdarma k zapůjčení. Chrániče holení a nártů, chránič chrupu a suspenzor si každý závodník zajišťuje sám (jsou povoleny stejné chrániče pro disciplíny karate i kickboxu).

ROZHODČÍ: Hlavní rozhodčí ligy pro karate:  Jaroslav NEKOLA Hlavní rozhodčí ligy pro kickbox:  Pavel KOCÁBEK

LÉKAŘ: Zajišťuje pořadatel kola.

STARTOVNÉ: 1. kolo: ZDARMA, 2. – 5. kolo: 100 Kč / závodník / start. 
POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ

Pořadí jednotlivců se vyhodnocuje v každé disciplíně, věkové i hmotnostní kategorii (medaile a diplom za 1. – 3. místo) v rámci každého kola samostatně.

POŘADÍ KLUBŮ Pořadí klubů se vyhodnocuje dle dosažených bodů v rámci celého ročníku (bez ohledu na disciplínu, věkovou či hmotnostní kategorii). Průběžné pořadí bude aktualizováno vždy po zveřejnění výsledků jednotlivých kol.

SYSTÉM BODOVÁNÍ DO CELKOVÉHO POŘADÍ KLUBŮ: Klubu se do celkového pořadí započítávají body za všechna umístění jeho závodníků dle následující tabulky: 1. místo 16 bodů 2. místo   8 bodů 3. místo   4 body 4. místo   2 body 5. – 8. místo   1 bod

PŘIHLAŠOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ: Výhradně on-line registrací na cubu.info.

KONTROLA HMOTNOSTI ZÁVODNÍKŮ: Kotrola hmotnosti závodníků bude probíhat namátkově před zahájením soutěže. Zástupce klubu, který přihlašuje závodníky na soutěž, je zodpovědný za správné registrace všech svých závodníků v příslušných hmotnostních kategoriích. V případě nedodržení hmotnosti při namátkové kontrole bude závodník v daném kole diskvalifikován (bez možnosti přeřazení do jiné hmotnostní kategorie) a klubu odečteno 20 bodů z celkového pořadí ligy.

SOUHLAS SE STARTEM NA SOUTĚŽI A LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY: Zástupce klubu stvrzuje přihlášením závodníků na soutěž, že má od zákonných zástupců závodníka souhlas k přihlášení na soutěž a že má každý závodník platnou lékařskou prohlídku ne starší než 1 rok.

DALŠÍ INFORMACE: Internet:  http://cubu.info Email:  bojova.umeni@seznam.cz

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Běh jihočeských nadějí

Běh jihočeských nadějí

Udělejte něco pro sebe a podpořte dobrou věc . .

09. 06. 2019
Příměstské tábory

Příměstské tábory

I letos jsme pro Vás připravili tři běhy příměstského tábora

14. 05. 2019
Reprezentační soustředění - Pardubice

Reprezentační soustředění - Pardubice

Informace a seznam nominovaných na reprezentační soustředění v Pardubicích

14. 05. 2019
Akademie bojových sportů + foto

Akademie bojových sportů + foto

Představení všech oddílů karate včetně externích a předání cen nejúspěšnějším sportovcům klubu za rok 2018

17. 04. 2019
Gogita Arkania

Gogita Arkania

Tréninky s mistrem světa Gogitou Arkaninem

08. 04. 2019
FIGHT CAMP 2019

FIGHT CAMP 2019

Letní tábor karate pro všechny věkové kategorie u Orlické přehrady.

29. 03. 2019
Kvalifikace na MČR v Boxu

Kvalifikace na MČR v Boxu

Dvě výhry pro Fight z oblastního kola v boxu

24. 03. 2019
Box

Box

Tréninky boxu pro mládež i dospělé

22. 03. 2019

KALENDÁŘ

24.05.2019 - 26.05.2019
ME karate JKA - mládež

Česká republika

24.05.2019 - 25.05.2019
Bambifest

Výstaviště ČB

26.05.2019
2. kolo Ligy talentů

Písek

KRÁTKÉ ZPRÁVY

28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.
22. 3. 2019
Ahoj, příští pátek (29.3.) od 7:15 ráno je specifický ranní trénink (vynošení materiálu na přestavbu vchodu do Fightu) je to na 10, max. 15 minut. Tak doražte.
22. 3. 2019
Rodičovská schůzka oddílu karate Lvíčata ve čtvrtek 28. března od 16:00 (30 min.)
22. 3. 2019
Rodičovská schůzka oddílu karate Lvíčata ve čtvrtek 28. března od 16:00 (30 min.)