NOVINKY

NP 3. kolo + Repre soustředění

NP 3. kolo + Repre soustředění

NÁRODNÍ POHÁR IV. Lázeňský pohár Karlovy Vary - 3. kolo NP žactva Karlovy Vary
Datum soutěže: Sobota 9. 11. 2019
Místo konání: KV ARÉNA HALA MÍČOVÝCH SPORTŮ, ZÁPADNÍ 1812/73, 360 01, KARLOVY VARY
Časový harmonogram:
• 8:00 – 8:30 prezentace kata
• 9:00 zahájení disciplíny kata
• Od 11:00 Průběžné vyhlašování výsledků kata a kumite
• Do 16:00 ukončení soutěže

Nabídka ubytování při NP žáků a reprezentačním soustředění v Karlových Varech. Hotel Marttel, dvoulůžkový pokoj se snídaní za 890 Kč noc. Parkování zdarma. Rezervace na recepci.

Nominace: 

  • Kryštof BERNARD Kata Mladší žáci 10-11 200 Kč
  • Kryštof BERNARD Kumite Mladší žáci 10-11, -30 kg 200 Kč
  • Tadeáš BÍNA Kata Mladší žáci 10-11 200 Kč
  • Tadeáš BÍNA Kumite Mladší žáci 10-11, -35 kg 200 Kč
  • Lucie BUKOVSKÁ Kata Mladší žákyně 10-11 200 Kč
  • Lucie BUKOVSKÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -35 kg 200 Kč
  • Přemysl ČAREK Kumite Starší žáci, +60 kg 200 Kč
  • Martin DUCHOŇ Kumite Starší žáci, -60 kg 200 Kč
  • Kamila ENGELOVÁ KumiteMladší žákyně 10-11, -42 kg 200 Kč
  • Anna FRANKOVÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -42 kg 200 Kč
  • Magda FRYDRYCHOVÁ Kumite Starší žákyně, -50 kg 200 Kč
  • Amálie HAKOVÁ Kumite Starší žákyně, +50 kg 200 Kč
  • Pavel KADLEC Kumite Mladší žáci 7-9, -32 kg 200 Kč
  • Sára KADLECOVÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -42 kg 200 Kč
  • David KASTL Kata Starší žáci 200 Kč
  • David KASTL Kumite Starší žáci, -39 kg 200 Kč
  • Lukáš KASTL Kata Starší žáci 200 Kč
  • Lukáš KASTL Kumite Starší žáci, -39 kg 200 Kč
  • Martin KOUPAL Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
  • Martin KOUPAL Kumite Mladší žáci 7-9, -27 kg 200 Kč
  • Lenka KUNDRÁTOVÁ Kata Mladší žákyně 7-9 200 Kč
  • Lenka KUNDRÁTOVÁ Kumite Mladší žákyně 7-9, +30 kg 200 Kč
  • Martin LÁCHA Kumite Starší žáci, +60 kg 200 Kč
  • Simona LAVIČKOVÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -42 kg 200 Kč
  • Daniela MALÁ Kumite Starší žákyně, -42 kg 200 Kč
  • Marcel MALÝ Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
  • Marcel MALÝ Kumite Mladší žáci 7-9, -32 kg 200 Kč
  • Štěpán MISTOLER Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
  • Štěpán MISTOLER Kumite Mladší žáci 7-9, +32 kg 200 Kč
  • Jaroslav MUSIL Kumite Mladší žáci 10-11, -41 kg 200 Kč
  • Sára NEVORALOVÁ Kumite Mladší žákyně 10-11, -35 kg 200 Kč
  • Tomáš OLŽBUT Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
  • Tomáš OLŽBUT Kumite Mladší žáci 7-9, -27 kg 200 Kč
  • David OPREA Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
  • David OPREA Kumite Mladší žáci 7-9, -27 kg 200 Kč
  • Barbora PRAŽANOVÁ Kata Mladší žáci 7-9 200 Kč
  • Barbora PRAŽANOVÁ Kumite Mladší žáci 7-9, -27 kg 200 Kč
  • Marie PRIGLOVÁ Kata Starší žákyně 200 Kč
  • Marie PRIGLOVÁ Kumite Starší žákyně, -50 kg 200 Kč
  • Nela ROSVALDOVÁ Kumite Starší žákyně, -50 kg 200 Kč
  • Klára SLÍPKOVÁ Kata Mladší žákyně 10-11 200 Kč
  • Klára SLÍPKOVÁ KumiteMladší žákyně 10-11, -35 kg 200 Kč
  • David ŠIMOTA Kumite Mladší žáci 10-11, -35 kg 200 Kč
  • Benjamin ŠIMŮNEK Kumite Mladší žáci 7-9, -32 kg 200 Kč
  • Ema TINAVSKÁ Kumite Starší žákyně, +50 kg 200 Kč

Na zvážení je účast: Bícová, Boubal, Doubek, Novák, Simpson, Vodrážkovi, Vysloužilová, Zázvorka

Potvrzení nominace na obě akce na recepci klubu do pátku 25.10. 2019!!

Soustředění reprezentace a talentované mládeže Karlovy Vary 8.-10.11. 2019 (propozice v příloze). 

Místo konání: SKP Hvězda Karlovy Vary, z.s., Sládkova 1754/20, 360 01 Karlovy Vary

Rozpis tréninků:
Pátek 8. listopadu

  • 18:00 - 19:15 Kumite žáci (Gogita Arkania)
  • 19:15 - 20:30 Kata žáci (Miroslava Vašeková)

Sobota 9. listopadu

  • 09:30 - 11:15 Kumite reprezentace (Gogita Arkania)
  • 15:00 - 16:15 Kumite reprezentace (sparing)
  • 16:15 - 17:30 Kumite žáci (Gogita Arkania)
  • 17:30 - 19:00 Kata reprezentace shotokan (Mirka Vašeková)
  • 19:00 - 20:30 Kata reprezentace goju, shito (Mirka Vašeková)

Neděle 10. listopadu

  • 09:00 - 10:30 Kata reprezentace (Mirka Vašeková)
  • 10:30 - 12:00 Kumite reprezentace (Gogita Arkania)

KUMITE ŽÁCI Pátek 18:00 – 19:15 + Sobota 16:15 -17:30

  • Kryštof BERNARD Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Tadeáš BÍNA Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Lucie BUKOVSKÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Přemysl ČAREK Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Martin DUCHOŇ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Kamila ENGELOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Anna FRANKOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Magda FRYDRYCHOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Amálie HAKOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Pavel KADLEC Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Sára KADLECOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • David KASTL Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Lukáš KASTL Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Martin LÁCHA Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Simona LAVIČKOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Daniela MALÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Marcel MALÝ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Jaroslav MUSIL Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Sára NEVORALOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite500 Kč
  • Marie PRIGLOVÁ Soustředění Kumite + kata žáci, 500 Kč
  • Nela ROSVALDOVÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Klára SLÍPKOVÁ Soustředění Kumite + kata žáci, 500 Kč
  • David ŠIMOTA Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Benjamin ŠIMŮNEK Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč
  • Ema TINAVSKÁ Soustředění Kumite žáci, Kumite 500 Kč

KATA ŽÁCI Pátek 19:15 – 20:30

  • Martin KOUPAL Soustředění Kata žáci, Kata 100 Kč
  • Tomáš OLŽBUT Soustředění Kata žáci, Kata 100 Kč
  • David OPREA Soustředění Kata žáci, Kata 100 Kč

SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE (širší výběr) Sobota 9:30 a 15:00, neděle 10:30

  • Martin BEDNÁŘ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Mira BUČKOVÁ Soustředění Reprezentace, Kata 500 Kč
  • Lucie ČONDLOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Aneta KADLECOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Šárka KLEČKOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • David KLEWAR Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Dominik KOČANDRLE Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Jiří KRYCH Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Jaromír LÁCHA Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Radek LÁCHA Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Kateřina LITVÍKOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Michaela MEDOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Nela OSOUCHOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Eliška RYCHLÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Ondřej RYCHLÝ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Bohouš SNOPEK Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Jáchym TINAVSKÝ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Magdalena TUŠLOVÁ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč
  • Viktorie VONDRŮ Soustředění Reprezentace, Kumite 500 Kč

Dokumenty

Fotogalerie

215_10_1462955629_268609_max.jpg

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...