NOVINKY

Zahájení tréninků karate od září

Zahájení tréninků karate od září

Začátek tréninků od září 2019

Pokud se v seznamu nenajdete (možná administratiní chyba) nebo vám z časových či jiných důvodů nevyhovuje, prosím kontaktujte Petra Beníška na 608 860 845 a jistě společně nalezneme  vhodné řešení.

  • DK Metropol
    • Závodní skupiny A, B,C - úterý 3.9. 
      •  A TEAM (Po, 17:15, Út 18:15, St 18:15, Čt 18:15)
        • B TEAM (Po, 17:15, Út 17:15, St 17:15, Čt 17:15)
        •  C1, C2 (Po a St 17:15, Út a Čt 15:30)
    • Nábor karate -  středa 4.9. 2019 v 16:30 (tréninky Po, St od 16:30)
    • přípravka - úterý 3. 9. 2019  16:30 (tréninky Út, Čt od 16:30)
    • Lvíčci, Tygři  -  pondělí 16.9. 2019 v 15:30 (tréninky Po, St od 15:30)
  • Suché Vrbné - středa 18.9. od 18:00
  • Ševětín - středa 18.9. od 15:00
  • Veselí nad Lužnicí - čtvrtek 18.9. (Nábor 15:30, pokročilí 16:30) 
  • Vyšší Brod - středa 18.9. v 16:00
  • Vltava - ve čtvrtek 19.9.v 15:00

Přípravka starší 5-6 let Po-St 16:30

 

Přípravka mladší 4 (5) roky Út-Čt 16:30

 

Lvíčci (Po, St od 15:30)

  1. Aiblová Irena
  2. Baranovičová Eliška
  3. Dang David
  4. Dang Thang Phong
  5. Doubková Zora
  6. Chmel Martin
  7. Javůrek Adam
  8. Kadlec Jiří
  9. Klobušník Lubomír Luky
  10. Krejza Dominik
  11. Kolková Zuzana
  12. Rychlá Natálie
  13. Saska Adam
  14. Strnad Ondřej
  15. Šindelářová Ella
  16. Špinar Jan
  17. Turková Mia
  18. Tesař Daniel
  19. Vaverková Veronika
  20. Vítovec Antonín

Tygříci mladší 1 (Po, St od 15:30)

  1. Bauer David
  2. Brožka Adam
  3. Grguričová Olga
  4. Havel Tomas
  5. Hořejší Lukáš
  6. Jánek Petr
  7. Jeřábek Tadeáš
  8. Jeřábková Nikola
  9. Knops Dominik
  10. Křivanec Filip 
  11. Jiří Kudrna
  12. Macků Norbert
  13. Mikuda Štěpán
  14. Mitlemner Jakub
  15. Petr Mužík
  16. Navrátil Jan
  17. Sládek Jaroslav
  18. Souček Jan
  19. Soukup Daniel
  20. Součková Karolína
  21. Muška Stanislav
  22. Řezníček David
  23. Bumba Tomáš
  24. Kuba Tadeáš
  25. Krátký Miroslav
  26. Novotný Václav
  27. Klíma Matěj
  28. Hoda Pavel
  29. Stela Machová
  30. Tájek Jan
  31. Thám Ondřej
  32. Troiak Josef
  33. Rozálie Krčmářová
  34. Milan Krčmář

Tygři starší 2 (Po, St od 15:30)

  1. Ambrozek Aleš
  2. Bartoň Matyáš
  3. Bauer Jan
  4. Beránková Vilma
  5. Borkovcová Tereza
  6. Farka Alex
  7. Filišteinová Kristýna
  8. Fízer Sofie 
  9. Hanzlík Petr
  10. Chrdle Tomáš
  11. Jiříčková Magdalena
  12. Klímová Šárka
  13. Pouzar Aleš
  14. Rachimov Robin
  15. Niculita Victoria
  16. Kálal Matyáš
  17. Šindelář Allan
  18. Šestauber Martin
  19. Střihavková Emílie
  20. Střihavková Josefína
  21. Trávníček Jakub
  22. Trsová Eliška
  23. Trsová Štěpánka
  24. Vávrová Zuzana
  25. Wohlmann Josef

C1 Team (Út, Čt od 15:30)

  1. Babouček Ondřej
  2. Benda Matyáš
  3. Boubal Eliáš
  4. Bícová Lucie
  5. Doubek Jáchym
  6. Oprea David
  7. Olžbut Tomáš
  8. Pešek Tomáš
  9. Pražanová Barbora
  10. Radilyuk Lubomyr
  11. Kocmanová Ema
  12. Kadlčková Ema
  13. Klíma Radim
  14. Koupal Martin
  15. Novák Petr
  16. Novák Jiří
  17. Matouš Šimon
  18. Šnorková Anna
  19. Štěchová Ida
  20. Matulová Nela
  21. Matulová Sofie
  22. Vachulková Mariola
  23. Vodrážková Nela
  24. Vodrážková Eliška
  25. Třeštíková Michaela
  26. Zázvorka Václav

C2 Team (Út, Čt od 15:30)

  1. Ambrožová Michaela
  2. Burdová Kateřina
  3. Beranová Markéta 
  4. Hájek Petr 
  5. Jakeš Petr
  6. Schacherlová Anna
  7. Solaříková Katka
  8. Solařík Lukáš
  9. Petráková Františka
  10. Kumberová Diana
  11. Kudláček Nikolas
  12. Třeštíková Sára
  13. Trávníček Daniel
  14. Vopálecká Natálie
  15. Kudláček Nikolas
  16. Katka Krepsová

 

 

 

 

 

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...