KALENDÁŘ

Lázeňský pohár

26.05.2018

Karlovy Vary

Konání soutěže: 26.5.2018
Místo konání soutěže: KV Arena, Karlovy Vary, Západní 1812/73, 360 01, Karlovy Vary
Ředitel soutěže: Jan Ruth, kontakt: 774 838 900, karate.tygr@seznam.cz
Hlavní rozhodčí: Marek Kubín, ostatní deleguje úsek SKKK
Podmínky účasti: platný průkaz karate, zdravotní prohlídka - ne starší 1 rok, pro kumite
a kata - min. 7. kyu. každý závodník startuje pouze v jedné věkové kategorii (+kumite open)

Časový rozvrh:

tepsteel.com

 

  • Prezentace kata: 8:00 - 8:30 hod.
  • Zahájení soutěže kata: 9:00 hod.
  • Prezentace kumite a vážení: do 10:30 hod.


Startovné: 300 Kč za kategorie kata i kumite dohromady, kata team 150 Kč, kumite open 150 Kč,

Přihlášení: Přihlášky potvdit na recepci klubu nejpozději do 20.5.2018
Vstup pro kouče a závodníky na hrací plochu pouze po přezutí!
Ceny: Poháry, medaile, diplomy a věcné ceny.
Ve vybraných kategoriích kata - mobilní telefon nebo tablet za 1.místo
Ve vybraných kategoriích kumite open - mobilní telefon nebo tablet za 1.místo

Věkové kategorie kata:
ml.žáci 7 - 9 let 7.kyu
ml.žákyně 7 - 9 let 7.kyu
ml.žáci II. 10 - 11 let 7.kyu a výše
ml.žákyně II. 10 - 11 let 7.kyu a výše
st.žáci 12 - 13 let 7.kyu a výše
st.žákyně 12 - 13 let 7.kyu a výše
dorostenci 14 - 15 let 7.kyu a výše
dorostenky 14 - 15 let 7.kyu a výše
junioři, senioři 16 let + 7.kyu a výše
juniorky, seniorky 16 let + 7.kyu a výše

Věkové kategorie kata team:

  • žáci a žákyně do 12 let
  • muži a ženy nad 12 let

Věkové a hmotnostní kategorie kumite:
ml.žáci 7 - 9 let -27kg, -32kg, +32kg, open
ml.žákyně 7 - 9 let -30kg, +30kg, open
ml.žáci II. 10 - 11 let -30kg, -35kg, -41kg, +41kg, open
ml.žákyně II. 10 - 11 let -35kg, +35kg, open
st.žáci 12-13 let -39kg, -45kg, -52kg, -60kg, +60kg, open
st.žákyně 12-13 let -42kg, -50kg, +50kg, open
dorostenci 14-15 let -52kg, -57kg, -63kg, -76kg, +76kg, open
dorostenky 14-15 let -47kg, -54kg, +54kg, open
junioři 16-17 let -55kg, -61kg, -76kg, +76kg, open
juniorky 16-17 let -48kg, -53kg, -59kg, +59kg, open
muži 18+ BRH, ženy 18+ BRH

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...

NÁBOR KARATE
2021-2022

TO MĚ ZAJÍMÁ!
nabor karate
Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Snad již se konečně dočkáme dlouho plánované akce na Orlíku, která se uskuteční v termínu od 21.-23.1.2022

19. 10. 2021
Polish open 2021

Polish open 2021

31 zemí, 196 oddílů, a téměř 2000 startů na mezinárodním turnaji karate WKF

19. 10. 2021
Národní pohár 3. kolo, seminář Gogita Arkania

Národní pohár 3. kolo, seminář Gogita Arkania

 1 164 b a Top klub NP :), ne že by nám na tom nějak záleželo, ale hlavně skvělý seminář s Gogita Arkania

19. 10. 2021
K1 Youth league Istanbul

K1 Youth league Istanbul

Tomáš Nechyba opět na bedně a tentokrát si veze si bronz ze Světové ligy karate mládeže z Istanbulu

23. 09. 2021
Zahájení tréninků karate a  sportovní přípravky

Zahájení tréninků karate a sportovní přípravky

Kdy začínají tréninky karate a sportovní přípravky se dozvíte zde

30. 08. 2021
Kurz Krav Maga pro úplné začátečníky

Kurz Krav Maga pro úplné začátečníky

Chceš se naučit zvládat krizové situace? Chceš se umět bránit? Čti dál!

29. 08. 2021

KALENDÁŘ

21.10.2021 - 28.10.2021
Soustředění reprezentace Azerbajdžán

Baku

27.10.2021 - 27.10.2021
Podzimní prázdniny - soustředění

FC Metropol

28.10.2021
VV JČSKe

Včelná

KRÁTKÉ ZPRÁVY

20. 8. 2021

Ve středu 1.9. 2021 zahajujeme tréninky v našem sprotovním centru.

5. 9. 2020
V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B
9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová