KALENDÁŘ

Sparring camp

27.04.2018 - 29.04.2018

České Budějovice

Soustředění reprezentace a talentované mládeže

 

Pátek

(ŽŠ Emy Destinové) sraz 17:45 před školou (zadní vchod)

18:00 – 19:30 Kubička, Krych, Lácha J, Machová, Kočandrle, Tinavský

 

Sobota

dopoledne

(ŽŠ Emy Destinové) sraz 17:45 před školou (zadní vchod)

  • 9:00 – 11:00 Kubička, Krych, Lácha J, Machová, Kočandrle, Tinavský
  • 11:00 – 12:30 Bína, Čarek, Lácha M, Kadlecová, Medová, Rosvaldová, Haková, Tinavská,
    Frydrychová, Príglová

 

odpoledne

Hala Slávia, Na Sádkách, JU

  • 16:00 – 17:00 Sparing (všichni)

17:00 – 17:30 Rozbor zápasů – Seba

  • 17:30 – 19:00 Sparing (Kubička, Krych, Lácha J, Machová, Kočandrle, Tinavský, Čarek, Lácha M, Kadlecová, Rosvaldová, Haková, Tinavská, Frydrychová)
  • 17:30 – 19:00 Kata reprezentace - Medová, Bína

Neděle

Kumiťáci - dle rozpisu Sparing campu (9:00 – 17:00)

Kataři 9:00 – 10:00 Emy Destinové poté přesun do sportovní haly Na Sádkách (kumite)

Soustředění reprezentace a talentované mládeže

 

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Běh jihočeských nadějí

Běh jihočeských nadějí

Udělejte něco pro sebe a podpořte dobrou věc . .

09. 06. 2019
Příměstské tábory

Příměstské tábory

I letos jsme pro Vás připravili tři běhy příměstského tábora

14. 05. 2019
Reprezentační soustředění - Pardubice

Reprezentační soustředění - Pardubice

Informace a seznam nominovaných na reprezentační soustředění v Pardubicích

14. 05. 2019
Akademie bojových sportů + foto

Akademie bojových sportů + foto

Představení všech oddílů karate včetně externích a předání cen nejúspěšnějším sportovcům klubu za rok 2018

17. 04. 2019
Gogita Arkania

Gogita Arkania

Tréninky s mistrem světa Gogitou Arkaninem

08. 04. 2019
FIGHT CAMP 2019

FIGHT CAMP 2019

Letní tábor karate pro všechny věkové kategorie u Orlické přehrady.

29. 03. 2019
Kvalifikace na MČR v Boxu

Kvalifikace na MČR v Boxu

Dvě výhry pro Fight z oblastního kola v boxu

24. 03. 2019
Box

Box

Tréninky boxu pro mládež i dospělé

22. 03. 2019

KALENDÁŘ

24.05.2019 - 26.05.2019
ME karate JKA - mládež

Česká republika

24.05.2019 - 25.05.2019
Bambifest

Výstaviště ČB

26.05.2019
2. kolo Ligy talentů

Písek

KRÁTKÉ ZPRÁVY

28. 3. 2019
Schůzka závodních oddílů toto úterý 2. dubna od 18:00.
26. 3. 2019
zítra není ranní trénink. čtvrtek normálně.
22. 3. 2019
Ahoj, příští pátek (29.3.) od 7:15 ráno je specifický ranní trénink (vynošení materiálu na přestavbu vchodu do Fightu) je to na 10, max. 15 minut. Tak doražte.
22. 3. 2019
Rodičovská schůzka oddílu karate Lvíčata ve čtvrtek 28. března od 16:00 (30 min.)
22. 3. 2019
Rodičovská schůzka oddílu karate Lvíčata ve čtvrtek 28. března od 16:00 (30 min.)