KALENDÁŘ

Sportovní příměstský tábor pro děti 4-7 let

29.07.2019 - 02.08.2019

FC Metropol, České Budějovice

medinua.com

 

 

Začátek a konec vždy ve sportovním centru Fight Club, DK Metropol ČB, Senovážné nám. 2., příchod libovolně mezi 7:45 - 9:00 konec v 16:00

Cena: 2 200,-  Kč, sourozenci 1 800,- Kč (v ceně je oběd, svačina, výlety - doprava a jízdné, tričko, certifikát, externí instruktoři, zdravotník, vstupy - bazén, hrad . . .)

Rezervace na recepci klubu nebo na 608 860 845 (sms)
 

Pomalu se nám blíží příměstské tábory, proto zde přikládáme program z loňského roku.
Letos to bude velmi podobné jen zařadíme i střelbu ze vzduchovky, sjíždění vody na raftech, laser game, návštěvu u hasičů a mnoho dalšího. Samozřejmě vše také závisí na počasí.

Program:

Pondělí: Sportovní areál Hluboká nad Vltavou 

Úterý: Muzeum - Svět kostiček, Malák

Středa: Hasiči + plovárna

Čtvrtek: AMU Poněšice

Pátek: Koupaliště Borek

 

 

 

Program z roku 2018
Pondělí
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odchod na letní plovárnu ČB
10:00 – 12:45 Test plaveckých dovednostní, orientace pod vodou,
13:00 Oběd
14:00 Lov a střela lukem
15:00 - 15:45 Sebeobrana a karate

Úterý
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odjezd na koupaliště - Borek
10:15 – 12:45 Záchranářský skok do neznámé vody, záchrana, první pomoc
13:00 Oběd
14:00 Orientace v lese, týmová soutěž
15:15 Odjezd do FC
Středa
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odjezd na Hlubokou nad Vltavou
10:15 – 12:30 Trénink, balanční a akrobatická cvičení, hry
12:30 Oběd
13:00 ZOO Hluboká nad Vltavou
15:15 Odjezd do FC (vlak)
Čtvrtek
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
10:15 – 11:30 Sebeobrana a karate
12:00 Oběd
13:00 První pomoc 2
14:00 – 15:45 Přežití, hry
Pátek
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
10:15 – 15:30 Celodenní hra (výlet)

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...

NÁBOR KARATE
2021-2022

TO MĚ ZAJÍMÁ!
nabor karate
Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Snad již se konečně dočkáme dlouho plánované akce na Orlíku, která se uskuteční v termínu od 21.-23.1.2022

19. 10. 2021
Polish open 2021

Polish open 2021

31 zemí, 196 oddílů, a téměř 2000 startů na mezinárodním turnaji karate WKF

19. 10. 2021
Národní pohár 3. kolo, seminář Gogita Arkania

Národní pohár 3. kolo, seminář Gogita Arkania

 1 164 b a Top klub NP :), ne že by nám na tom nějak záleželo, ale hlavně skvělý seminář s Gogita Arkania

19. 10. 2021
K1 Youth league Istanbul

K1 Youth league Istanbul

Tomáš Nechyba opět na bedně a tentokrát si veze si bronz ze Světové ligy karate mládeže z Istanbulu

23. 09. 2021
Zahájení tréninků karate a  sportovní přípravky

Zahájení tréninků karate a sportovní přípravky

Kdy začínají tréninky karate a sportovní přípravky se dozvíte zde

30. 08. 2021
Kurz Krav Maga pro úplné začátečníky

Kurz Krav Maga pro úplné začátečníky

Chceš se naučit zvládat krizové situace? Chceš se umět bránit? Čti dál!

29. 08. 2021

KALENDÁŘ

21.10.2021 - 28.10.2021
Soustředění reprezentace Azerbajdžán

Baku

27.10.2021 - 27.10.2021
Podzimní prázdniny - soustředění

FC Metropol

28.10.2021
VV JČSKe

Včelná

KRÁTKÉ ZPRÁVY

20. 8. 2021

Ve středu 1.9. 2021 zahajujeme tréninky v našem sprotovním centru.

5. 9. 2020
V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B
9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová