KALENDÁŘ

Sportovní příměstský tábor pro děti 7-14 let

30.07.2018 - 03.08.2018

FC Metropol, České Budějovice

Začátek a konec vždy ve sportovním centru Fight Club, DK Metropol ČB, Senovážné nám. 2., příchod libovolně mezi 7:45 - 9:00 konec v 16:00

Cena: 1 800,-  Kč, sourozenci 1 600,- Kč (v ceně je oběd, svačina, výlety - doprava a jízdné, tričko, certifikát, externí instruktoři, zdravotník, vstupy - bazén, hrad . . .)

Rezervace na recepci klubu nebo na 608 860 845 (sms)
 

Pomalu se nám blíží příměstské tábory (od 30.7. - 3.8. a od 6.8. - 10.8.), proto zde přikládáme program z loňského roku.
Letos to bude velmi podobné jen zařadíme i střelbu ze vzduchovky, sjíždění vody na raftech, laser game, návštěvu u hasičů a mnoho dalšího. Samozřejmě vše také závisí na počasí.

Program z roku 2017
Pondělí
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odchod na letní plovárnu ČB
10:00 – 12:45 Test plaveckých dovednostní, orientace pod vodou,
13:00 Oběd
14:00 Lov a střela lukem
15:00 - 15:45 Sebeobrana a karate

Úterý
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odjezd na koupaliště - Borek
10:15 – 12:45 Záchranářský skok do neznámé vody, záchrana, první pomoc
13:00 Oběd
14:00 Orientace v lese, týmová soutěž
15:15 Odjezd do FC
Středa
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
9:45 Odjezd na Hlubokou nad Vltavou
10:15 – 12:30 Trénink, balanční a akrobatická cvičení, hry
12:30 Oběd
13:00 ZOO Hluboká nad Vltavou
15:15 Odjezd do FC (vlak)
Čtvrtek
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
10:15 – 11:30 Sebeobrana a karate
12:00 Oběd
13:00 První pomoc 2
14:00 – 15:45 Přežití, hry
Pátek
7:45 – 8:30 Volný program
8:30 – 9:30 Rozcvičení, všeobecný sportovní trénink, hry
9:30 Svačina
10:15 – 15:30 Celodenní hra (výlet)

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
KAMIKAZE SOMMER CAMP - NEUHOFEN

KAMIKAZE SOMMER CAMP - NEUHOFEN

Informace k odjezdu na mezinárodní soustředění karate

22. 07. 2018
Venkovní Metafit

Venkovní Metafit

Pravidelné páteční venkovní lekce Metafitu!

13. 07. 2018
FitnessMania 2018

FitnessMania 2018

24.8. - 26.8. 2018 proběhne 3. ročník oblíbené sportovní akce v Hluboké nad Vltavou

10. 07. 2018
Letní rozvrh

Letní rozvrh

Sleduj změny platné od 2.7.2018 do 2.9.2018

27. 06. 2018
Nová lekce TRX!

Nová lekce TRX!

Přijďte vyzkoušet novou lekci TRX každé podnělí v 7:00!

26. 06. 2018
KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků

KARATE - Konec tréninků a rozdělení do skupin od září 2018 . 

18. 06. 2018
Letní tábor karate Orlík 2018

Letní tábor karate Orlík 2018

Poslední čtyři místa na letní tábor karate  . . 

05. 06. 2018
Zápis ze schůzky karate A1, A2

Zápis ze schůzky karate A1, A2

Zápis z poslední schůzky závodních oddílů karate ze dne 22. května 2018

23. 05. 2018

KALENDÁŘ

25.07.2018 - 29.07.2018
Kamikaze sommercamp 2018

Neuhofen, Rakousko

30.07.2018 - 03.08.2018
Sportovní příměstský tábor pro děti 7-14 let

FC Metropol, České Budějovice

03.08.2018 - 05.08.2018
VODA

Vltava

06.08.2018 - 10.08.2018
Sportovní příměstský tábor pro děti 4-7 let

FC Metropol, České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

18. 6. 2018
V pondělí 18. června je oficiální ukončení tréninků karate ve všech skupinách. Celé pondělní odpoledne budou na terase klubu v DK Metropol k dispozici trenéři pro zodpovězení případných dotazů. Připraveno je občerstvení jak pro děti tak pro dospělé. Pondělí 18.6. 2018 15:30 - 19:00
17. 6. 2018
Tréninky pro účastníky Junior open v Salzburku a Umagu: Út, Čt 17:30 - 19:00
13. 6. 2018

Austria Karate tag

Odjezd v sobotu v 9:00 od Fightu

Petr Kubička H1 (řidič) Sobota - Neděle Jaromír Lácha Naďa Kočandrová Martin Bednář Bianka Machová Jáchym Tinavský Dominik Kočandrle Lucie Čondlová

Jiří Krych Volvo (řidič) Sobota (v sobotu večer - výměna s Naďou) Nela Rosvaldová Magdalena Frydrychová Michaela Medová Markéta Klewarová

Petr Beníšek Peugeot  (řidič) sobota Ema Tinavská Amálie Haková David Klewar Jakub Florek

Martin Duchoň (Řidič - Martin Duchoň st.) Martin Lácha Martin Enev (vlastní doprava)

11. 6. 2018
Toto úterý nejsou žádné tréninky karate z důvodu konání zkoušek .
11. 6. 2018
SOUTH CUP Všichni jdou kata i kumite Bílé pásy do 9 let Fight A - Oprea, Malý, Olžbut Bílé pásy +10 let Fight B - Malá, Slípková, Engelová Fight C - Koloušek, Jára, Němec ----------------- Normální kategorie 7-9 let Fight žáci - Šimota, Šimůnek, Lácha Fight Žákyně - Bukovská, Franková, Vítková 10-11 let Fight ml. žákyně - Klewarová, Haková, Príglová Fight ml. žáci - Bína, Dvořák, Duchoň (vítek) 12-13 let Fight st. žákyně A - Rosvaldová, Frydrychová, Kadlecová Fight st, žákyně B - Tinavská, Bučková, Medová Fight st. žáci - Florek, Čarek, Lácha