KALENDÁŘ

České akademické hry Olomouc 2021

05.09.2021

Olomouc

Pořadatel akce: Česká asociace univerzitního sportu

Organizátor akce: Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci

Technické zajištění: Olomoucký svaz karate, z.s., V.I.P. SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.

Ředitel soutěže: PaedDr. Michal Hrubý, Ph.D. m.hruby@post.cz, tel.: 603 790 154

Termín soutěže: 5. 9. 2021 (neděle)

Místo konání: Tělocvična Fakultní ZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10, 779 00 Olomouc

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ Přihlášky: Termín a způsob registrace dle všeobecných ustanovení pro České akademické hry Olomouc 2021

Startující: Studenti VŠ a VOŠ z českých škol, kteří se prokáží dokladem o studiu a absolventi z roku 2021 + průkazem karate s platnou zdravotní prohlídkou!

Doprava: Na náklady vysílající VŠ

Poskytnuté náhrady: Ubytování na 1 noc se snídaní a pitný režim v den soutěže

Prezence závodníků: V místě konání soutěže v čase 9:30 - 10:30 + vážení

Titul: Vítězové všech disciplín získají titul „Akademický mistr ČR v karate pro rok 2021

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

Hlavní rozhodčí: Marek Kubín, mezinárodní rozhodčí W.K.F.

Kategorie:

KATA TÝMY/JEDNOTLIVCI; ženy / muži;

KUMITE

ženy – 50 kg; - 55 kg; - 61 kg; - 68 kg; + 68 kg; open

muži – 60 kg; - 67 kg; - 75 kg; - 84 kg; + 84 kg;

open smíšené týmy jednotlivých škol (3 muži + 2 ženy)

Při menším počtu závodníků než čtyři, se kategorie slučují!

Pravidla W.K.F.: KATA K.O. systém; plná repasáž; dodatky pravidel ČSKe KUMITE K.O. systém; plná repasáž; povinné chrániče zubů, rukou, nártů, holení, chránič trupu a dívky hrudi; doporučený suspenzor; STV min. 7. KYU; dodatky pravidel ČSKe

Hodnocení soutěže: První 3 v soutěži obdrží medaile a diplomy.

Vyhlášení výsledků: Po skončení soutěže.

ČASOVÝ HARMONOGRAM 11:00 SLAVNOSTNÍ ZAHAJENÍ SOUTĚŽE KATA týmy ženy/muži; jednotlivci ženy/muži KUMITE eliminace + finále ženy/muži KUMITE TÝMŮ smíšené týmy (3 muži + 2 ženy)

Předpokládané zakončení soutěže v cca 16 hodin

NÁBOR KARATE
2021-2022

TO MĚ ZAJÍMÁ!
nabor karate

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Noc malých hrdinů

Noc malých hrdinů

Pozor pozor - svoláváme všechny malé bojovníky na Noc malých hrdinů, která se koná v pátek 21.1. 2022

12. 01. 2022
2021 ..... tohle by náš rok

2021 ..... tohle by náš rok

Máme za sebou jednoznačně sportovně nejúspěšnější rok v historii klubu . . díky vám

30. 12. 2021
Nový ceník platný od 3.1.2022

Nový ceník platný od 3.1.2022

Rádi bychom Vás upozornili na změny v ceníku, které začnou platit 3.1.2022

28. 12. 2021
Soukromé lekce pro malé i velké karatisty

Soukromé lekce pro malé i velké karatisty

Dopřejte svému karatistovi něco navíc .. teď je ten nejlepší čas začít

28. 12. 2021
Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Snad již se konečně dočkáme dlouho plánované akce na Orlíku, která se uskuteční v termínu od 21.-23.1.2022

22. 12. 2021
Tomáš Nechyba je objevem roku v anketě nejlepší sportovec kraje 2021

Tomáš Nechyba je objevem roku v anketě nejlepší sportovec kraje 2021

Výsledky 57. ročníku ankety Deníku jižní Čechy a Krajského úřadu Jihočeského kraje byly vyhlášeny 20. prosince 2021 v DK Metropol

21. 12. 2021

KALENDÁŘ

21.01.2022 - 22.01.2022
Noc malých hrdinů

DK Metropol

28.01.2022 - 30.01.2022
Karate 1-Series A, Pamplona

Spain

29.01.2022
Soustředění TM JKA

Praha

30.01.2022
Soustředění JAK

ČB

KRÁTKÉ ZPRÁVY

15. 12. 2021

Nábor, přípravka, Tygři a Lvíčci končí 19. prosince a začínají 3. ledna 2022
 

20. 8. 2021

Ve středu 1.9. 2021 zahajujeme tréninky v našem sprotovním centru.

5. 9. 2020

V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00