INSTRUKTOŘI

INSTRUKTOŘI

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Ing. et Bc. Daniela Hajnová

Fitbox, Cardio Boxing, Bosu, Funkční a kruhové tréninky, Metafit, TRX, Pump, Kickbox

Mgr. Marcel Kopečný

Mgr. Marcel Kopečný

Box, Kickbox, Kruhové a funkční tréninky, Silové tréninky, Sebeobrana

Markéta Elich

Mgr. Markéta Elich,Ph.D.

FitDance, Core jóga, Zumba, Pump, Gravid jóga, Port de Bras

Eddie Voharčík

Bc. Eddie Voharčík

Jumping, Metafit, Fyzioterapie, Kinesiotaping         

Petra Volková

Petra Volková

Ranní Jóga, ADK

Ing. Lenka Popeláková

Ing. Lenka Popeláková

Bosu, Bodystyling

Martina Svobodová

Martina Svobodová

Tabata, Bosu, Bodystyling, BodyForming

Zuzana Popeláková

Zuzana Popeláková

Bosu, Pilates, Bodystyling, TRX

PhDr. Petr Beníšek

PhDr. Petr Beníšek

Hlavní trenér

Mgr. Jana  Zoubková Kopáčová

Mgr. Jana Zoubková Kopáčová

Jumping

Bc. Karla Peldová

Bc. Karla Peldová

Přípravka karate

Jan Koudelka

Jan Koudelka

trenér mládeže - karate

Petr Kubička

Petr Kubička

Karate

Ing. Jiří Krych

Ing. Jiří Krych

trenér mládeže - karate

Monika Beníšková

Monika Beníšková

Děti na startu, Přípravka, Metafit, zdravotník, fotograf

Bc. Lenka Roudnická

Bc. Lenka Roudnická

Trenér mládeže - přípravka, tygři

Michaela Švábová

Ing. Michaela Švábová

Jumping, Pump

Lenka Vařilová

Lenka Vařilová

Jumping

Ing. Martina Dohnalová

Martina Dohnalová

Cardio Boxing

Jakub Houra

Jakub Houra

MMA, BJJ, Grappling

Aneta Broncová

Bc. Aneta Broncová

Pohybová příprava

Denisa Joklová

Denisa Joklová

Jumping

Miroslava Nováková

Miroslava Nováková

Jumping, Pound, Tabata, TRX, Kruhový trénink

Iveta Bartlová

Iveta Bartlová

Jumping

Klára Posekaná

Klára Šafářová

Fitboxing, Jumping, Cardio Workout

Martin Mladý

Martin Mladý

Krav Maga, Sebeobrana, Kruhové tréninky

Radka Porubová

Mgr. et Bc. Radka Porubová

Fitboxing, Kruhový trénink, Tabata, Walking

Petr Hrouzek

Petr Hrouzek

Sebeobrana

Jáchym Tinavský

Jáchym Tinavský

Trenér mládeže - Tygři, Nábor

Magdalena Tušlová

Magdalena Tušlová

Trenér mládeže - Suché Vrbné, Lvíčci

Martin Bednář

Martin Bednář

Trenér mládeže - Nábor

Jaromír Lácha

Jaromír Lácha

Trenér mládeže - Kata speciál

Bianka Machová

Bianka Machová

Trenér mládeže - Suché Vrbné

Kateřina Litvíková

Kateřina Litvíková

Lvíčci, Přípravka

Mgr. Jan Vopátek

Mgr. Jan Vopátek

Karate - Vyšší Brod

NÁBOR KARATE
2021-2022

TO MĚ ZAJÍMÁ!
nabor karate

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Karate 1- Youth league Kypr

Karate 1- Youth league Kypr

Mladí karatisté z Fight clubu opět bodovali na Světové lize mládeže

04. 05. 2022
3.KOLO LITTLE STARS

3.KOLO LITTLE STARS

Zveme všechny malé karatisty na 3.kolo little stars v Českých Budějovicích.

03. 05. 2022
LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2022

LETNÍ TÁBOR - ORLÍK 2022

I tento rok se můžete těšit na legendární Fight camp na Orlíku

16. 04. 2022
Fitness&Wellness víkend vol. 6 & Krav Maga kemp

Fitness&Wellness víkend vol. 6 & Krav Maga kemp

13.-15.5.2022 se uvidíme již po šesté!

16. 04. 2022
1. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU

1. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU

Report z NÁRODNÍHO POHÁRU 

10. 04. 2022
TÝDEN S DVOJNÁSOBNÝM MISTREM SVĚTA

TÝDEN S DVOJNÁSOBNÝM MISTREM SVĚTA

Tréninky s mistrem světa a účastníkem olympijských her Gogitou Arkania

03. 04. 2022

KALENDÁŘ

18.05.2022
Trénink FTVS Praha

Praha

20.05.2022 - 22.05.2022
ME WSF 2022

Bulharsko - Albena Kranevo

21.05.2022 - 22.05.2022
Školení trenérů JČSKe

DK Metropol ČB

22.05.2022
KP KICKBOX

Fight

KRÁTKÉ ZPRÁVY

12. 4. 2022

Pozor pozor...... ve čtvrtek, v pátek a v pondělí jsou zrušeny všechny tréninky. Užijte si velikonoční prázdniny a těším se na vás opět v úterý 19.4.

24. 2. 2022

O jarních prázdninách 28.2 - 4.3. jsou zrušeny všechny tréninky sportovní přípravky, náboru, lvíčků, tygříků a závodních oddílů. Využijte ve čtvrtek 3. a v pátek 4.3. jarní soustředění karate.

15. 12. 2021

Nábor, přípravka, Tygři a Lvíčci končí 19. prosince a začínají 3. ledna 2022
 

20. 8. 2021

Ve středu 1.9. 2021 zahajujeme tréninky v našem sprotovním centru.

5. 9. 2020

V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B