INSTRUKTOŘI

INSTRUKTOŘI

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Ing. et Bc. Daniela Hajnová

Fitbox, Cardio Boxing, Bosu, Funkční a kruhové tréninky, Metafit, TRX, Pump, Kickbox

Mgr. Marcel Kopečný

Mgr. Marcel Kopečný

Box, Kickbox, Kruhové a funkční tréninky, Silové tréninky, Sebeobrana

Markéta Elich

Mgr. Markéta Elich,Ph.D.

FitDance, Core jóga, Zumba, Pump, Gravid jóga, Port de Bras

Eddie Voharčík

Bc. Eddie Voharčík

Jumping, Metafit, Fyzioterapie, Kinesiotaping         

Petra Volková

Petra Volková

Ranní Jóga, ADK

Ing. Lenka Popeláková

Ing. Lenka Popeláková

Bosu, Bodystyling

Martina Svobodová

Martina Svobodová

Tabata, Bosu, Bodystyling, BodyForming

Zuzana Popeláková

Zuzana Popeláková

Bosu, Pilates, Bodystyling, TRX

PhDr. Petr Beníšek

PhDr. Petr Beníšek

Hlavní trenér

Mgr. Jana  Zoubková Kopáčová

Mgr. Jana Zoubková Kopáčová

Jumping

Bc. Karla Peldová

Bc. Karla Peldová

Přípravka karate

Jan Koudelka

Jan Koudelka

trenér mládeže - karate

Petr Kubička

Petr Kubička

Karate

Ing. Jiří Krych

Ing. Jiří Krych

trenér mládeže - karate

Monika Kudláčková

Monika Kudláčková

Děti na startu, Přípravka, Metafit, zdravotník, fotograf

Bc. Lenka Roudnická

Bc. Lenka Roudnická

Trenér mládeže - přípravka, tygři

Michaela Švábová

Ing. Michaela Švábová

Jumping, Pump

Lenka Vařilová

Lenka Vařilová

Jumping

Ing. Martina Dohnalová

Martina Dohnalová

Cardio Boxing

Jakub Houra

Jakub Houra

MMA, BJJ, Grappling

Klára Šťastná

Klára Šťastná

Pump, Fitboxing

Aneta Broncová

Bc. Aneta Broncová

Pohybová příprava

Denisa Joklová

Denisa Joklová

Jumping

Iveta Bartlová

Iveta Bartlová

Jumping

Klára Posekaná

Klára Šafářová

Fitboxing, Jumping, Cardio Workout

Martin Mladý

Martin Mladý

Krav Maga, Sebeobrana, Kruhové tréninky

Radka Porubová

Mgr. et Bc. Radka Porubová

Fitboxing, Kruhový trénink, Tabata, Walking

Petr Hrouzek

Petr Hrouzek

Sebeobrana

Jáchym Tinavský

Jáchym Tinavský

Trenér mládeže - Tygři, Nábor

Magdalena Tušlová

Magdalena Tušlová

Trenér mládeže - Suché Vrbné, Lvíčci

Martin Bednář

Martin Bednář

Trenér mládeže - Nábor

Jaromír Lácha

Jaromír Lácha

Trenér mládeže - Kata speciál

Bianka Machová

Bianka Machová

Trenér mládeže - Suché Vrbné

Kateřina Litvíková

Kateřina Litvíková

Lvíčci, Přípravka

Mgr. Jan Vopátek

Mgr. Jan Vopátek

Karate - Vyšší Brod

NÁBOR KARATE
2021-2022

TO MĚ ZAJÍMÁ!
nabor karate

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
Noc malých hrdinů

Noc malých hrdinů

Pozor pozor - svoláváme všechny malé bojovníky na Noc malých hrdinů, která se koná v pátek 21.1. 2022

12. 01. 2022
2021 ..... tohle by náš rok

2021 ..... tohle by náš rok

Máme za sebou jednoznačně sportovně nejúspěšnější rok v historii klubu . . díky vám

30. 12. 2021
Nový ceník platný od 3.1.2022

Nový ceník platný od 3.1.2022

Rádi bychom Vás upozornili na změny v ceníku, které začnou platit 3.1.2022

28. 12. 2021
Soukromé lekce pro malé i velké karatisty

Soukromé lekce pro malé i velké karatisty

Dopřejte svému karatistovi něco navíc .. teď je ten nejlepší čas začít

28. 12. 2021
Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Snad již se konečně dočkáme dlouho plánované akce na Orlíku, která se uskuteční v termínu od 21.-23.1.2022

22. 12. 2021
Tomáš Nechyba je objevem roku v anketě nejlepší sportovec kraje 2021

Tomáš Nechyba je objevem roku v anketě nejlepší sportovec kraje 2021

Výsledky 57. ročníku ankety Deníku jižní Čechy a Krajského úřadu Jihočeského kraje byly vyhlášeny 20. prosince 2021 v DK Metropol

21. 12. 2021

KALENDÁŘ

21.01.2022 - 22.01.2022
Noc malých hrdinů

DK Metropol

28.01.2022 - 30.01.2022
Karate 1-Series A, Pamplona

Spain

29.01.2022
Soustředění TM JKA

Praha

30.01.2022
Soustředění JAK

České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

15. 12. 2021

Nábor, přípravka, Tygři a Lvíčci končí 19. prosince a začínají 3. ledna 2022
 

20. 8. 2021

Ve středu 1.9. 2021 zahajujeme tréninky v našem sprotovním centru.

5. 9. 2020

V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B

9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00