INSTRUKTOŘI

INSTRUKTOŘI

Bc. et Bc. Daniela Hajnová

Ing. et Bc. Daniela Hajnová

Fitbox, Cardio Boxing, Bosu, Funkční trénink, Metafit, TRX

Mgr. Marcel Kopečný

Mgr. Marcel Kopečný

Box, Kickbox, Kruhové a funkční tréninky

Markéta Elich

Mgr. Markéta Elich,Ph.D.

FitDance, Core jóga, Zumba, Pump

Eddie Voharčík

Bc. Eddie Voharčík

Jumping, Metafit

Petra Volková

Petra Volková

Pump, ADK, Fitboxing

Ing. Lenka Popeláková

Ing. Lenka Popeláková

Bosu

Martina Svobodová

Martina Svobodová

Tabata, Bosu, Bodystyling

Zuzana Popeláková

Zuzana Popeláková

Bosu, Pilates, Bodystyling, TRX

PhDr. Petr Beníšek

PhDr. Petr Beníšek

Hlavní trenér

Mgr. Jana  Zoubková Kopáčová

Mgr. Jana Zoubková Kopáčová

Jumping

Bc. Karla Peldová

Bc. Karla Peldová

Přípravka karate

Jan Koudelka

Jan Koudelka

trenér mládeže - karate

Petr Kubička

Petr Kubička

Karate

Ing. Jiří Krych

Ing. Jiří Krych

trenér mládeže - karate

Monika Kudláčková

Monika Kudláčková

Děti na startu, Přípravka, Metafit, zdravotník, fotograf

Bc. Lenka Roudnická

Bc. Lenka Roudnická

Trenér mládeže - přípravka, tygři

Michaela Švábová

Ing. Michaela Švábová

Jumping, Pump

Lenka Vařilová

Lenka Vařilová

Jumping

Ing. Martina Dohnalová

Martina Dohnalová

Cardio Boxing

Jakub Houra

Jakub Houra

MMA, BJJ, Grappling

Klára Šťastná

Klára Šťastná

Pump, Fitboxing

Aneta Broncová

Bc. Aneta Broncová

Pohybová příprava

Denisa Joklová

Denisa Joklová

Jumping

Iveta Bartlová

Iveta Bartlová

Jumping

Klára Posekaná

Klára Šafářová

Fitboxing, Jumping, Cardio Workout

Martin Mladý

Martin Mladý

Krav Maga, Sebeobrana, Kruhové tréninky

Radka Porubová

Mgr. et Bc. Radka Porubová

Fitboxing, Kruhový trénink, Tabata

Petr Hrouzek

Petr Hrouzek

Sebeobrana

Jáchym Tinavský

Jáchym Tinavský

Trenér mládeže - Tygři, Nábor

Magdalena Tušlová

Magdalena Tušlová

Trenér mládeže - Suché Vrbné, Lvíčci

Martin Bednář

Martin Bednář

Trenér mládeže - Nábor

Jaromír Lácha

Jaromír Lácha

Trenér mládeže - Kata speciál

Bianka Machová

Bianka Machová

Trenér mládeže - Suché Vrbné

Kateřina Litvíková

Kateřina Litvíková

Lvíčci, Přípravka

Mgr. Jan Vopátek

Mgr. Jan Vopátek

Karate - Vyšší Brod

NÁBOR KARATE
2021-2022

TO MĚ ZAJÍMÁ!
nabor karate

O FIGHT CLUBU

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval . . „

Milujeme sport a pohyb obecně

Jsme tu pro každého, kdo si jde za svým snem.

Pro někoho je to kondice a zdraví, pro jiného síla a sebevědomí, další chce reprezentovat naší republiku na závodech.

Všechny nás spojuje vášeň a radost z pohybu.

"And First rule of Fight Club is . . . "

VÍCE O KLUBU ...
AKTUALIZACE PRAVIDEL PRO VSTUP DO KLUBU

AKTUALIZACE PRAVIDEL PRO VSTUP DO KLUBU

Všechny lekce beze změn, pouze režimová opatření

21. 11. 2021
GYMNÁZIUM ČESKÁ SE SPORTOVNÍ PŘÍPRAVOU

GYMNÁZIUM ČESKÁ SE SPORTOVNÍ PŘÍPRAVOU

Pokud tě baví sport a chceš v něm něco dokázat, zvol si školu, která tě v tom podpoří!! A právě to gymnázium Česká se sportovní přípravou nabízí.

16. 11. 2021
Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Fitness&Wellness víkend na Orlíku

Snad již se konečně dočkáme dlouho plánované akce na Orlíku, která se uskuteční v termínu od 21.-23.1.2022

15. 11. 2021
LITTLE STARS

LITTLE STARS

2. kolo závodu pro malé karatisty

14. 11. 2021
Martin Bednář vítězí technickým KO na lize Českého svazu MMA

Martin Bednář vítězí technickým KO na lize Českého svazu MMA

Martin tentokrát vyměnil tatami za oktagon a po říhnovém vítězství na NP v karate se tentokrát úspěšně představil v kleci  

09. 11. 2021
COVID info

COVID info

Aktuální informace k dětským a fitness lekcím

08. 11. 2021

KALENDÁŘ

04.12.2021 - 05.12.2021
MČR Fight Club

Fight Club

08.12.2021 - 09.12.2021
Venice cup - U21, seniors

Jesolo

09.12.2021 - 12.12.2021
K1 Youth league 4. kolo

Jesolo

19.12.2021
Zkoušky karate

České Budějovice

KRÁTKÉ ZPRÁVY

20. 8. 2021

Ve středu 1.9. 2021 zahajujeme tréninky v našem sprotovním centru.

5. 9. 2020
V úterý od 18:30 se bude konat schůzka závodních oddílů A,B
9. 3. 2020
Schůzka závodních oddílů A,B,C v pondělí 16. března od 18:15
15. 1. 2020
Schůzka závodních oddílů karate Pondělí 27.1. 2020 Skupina C od 16:30 Skupina A,B od 18:00
14. 6. 2019
Rexton (7): Odjezd v 5:45 Řidič Beníšek, Medová, Klewarová, Bukovská, Bína, Florek Hyundai (8): Odjezd v 9:00 Řidič Krych, Duchoň, Klewar,Čarek, Franková, Frydrychová, Haková, Rosvaldová Ford 150 (5): Řidič Kubička, Odjezd v 10:00 Osouchová, Vondrů, Šáchová, Kočandrle, Řidič p. Vachta: Odjezd v ČB v 5:45 Vachtová, Martínková, Enev, Mikeš, Príglová